Trwa ładowanie proszę czekać ...

Światowa marka.

3 listopada 2016

Smeg

Smeg to znana włoska marka, która siedzibę ma na północy kraju w Reggio Emilia. Smeg rozbudowała swoja siec sprzedaży na całym świecie i jest jedna z najprężniej rozwijających się firm włoskich. Smeg- krótka historia. Marka Smeg to synonim pięknego designu jaki został uzyskany przy współpracy ze znanymi projektantami. Produkty tej marki cechuje także wysoka jakość i profesjonalna pomoc w codziennych czynnościach w kuchni i nie tylko. Podstawa działania firmy są trzy działy: urządzeń służących do pracy w kuchni, dział medyczny, dział laboratoryjny. Wszystkie działy pracują zgodnie na renomę niezawodności i profesjonalności wszystkich produkowanych urządzeń.

Urządzenia firmy Smeg od lat pięćdziesiątych są kojarzone ze sprzętem gospodarstwa domowego, choć historia firmy rozpoczęła się już dużo wcześniej. Pierwszym produktem wprowadzonym na rynek były kuchenki gazowe, następnie pralki i zmywarki. Firma ta także jako jedna z pierwszych na świecie wypuściła na rynek w latach siedemdziesiątych piekarniki do zabudowy, okapniki, płyty grzewcze, zlewozmywaki i kolorowe lodówki. Po osiągnięciu pozycji lidera w branży sprzętu AGD firma Smeg rozszerzyła swoją działalność na produkcję urządzeń z wyposażenia restauracji i palcówek medycznych. Firma przez cały czas działalności pozostaje w zarzadzaniu rodziny Bertazzoni, która cały czas podkreśla pochodzenie marki i jej skromne początki.

Smeg -  design i nowoczesność

Produkty firmy Smeg są perfekcyjnie przygotowane i wkomponowane w wymogi otoczenia. Pozwala to na indywidualne aranżacje wnętrz zgodnie z charakterem i upodobaniem użytkownika. Sprzęt produkowany przez Smeg jest skupiony w centralnej części domu jaka jest kuchnia, zatem gromadzą się przy nich całe rodziny. To jest prawdziwe wyzwanie i zobowiązanie dla firmy, aby produkty były idealnie zaprojektowane i wykonane. Do pracy nad kształtami i wyglądem zaangażowano prawdziwe sławy w międzynarodowym wzornictwie sprzętu domowego.

Profesjonalne akcesoria kuchenne

Podstawa sukcesu Smeg jest to, że potrafią wspaniale zespolić piękno z praktycznym wykorzystaniem sprzętu domowego. Dzięki elastycznemu podejściu do tworzenia produktów, każdy projektant wnętrz ma ułatwione zadanie przy projektowaniu kuchni i pomieszczeń związanych z gastronomią. Działy laboratoryjne nieustannie prowadzą działania nad bezpieczeństwem, trwałością i atrakcyjnością każdego sprzętu, przeprowadzając różnorodne testy, które dają informacje o tym, jak sprawdzają się nowoczesne technologie i rozwiązania. Włoski design- te słowa nieodmiennie kojarzą się z elegancją, klasą i dbałością o szczegóły. Z pewnością te słowa pasują do produktów marki Smeg i świetnie odwzorowują słynny włoski styl znany od lat.